IKEA 2013 – nový katalóg

17 aug

15. augusta  som bola spoločnosťou IKEA pozvaná na tlačovú konferenciu, ktorá sa uskutočnila pri príležitosti uvedenia nového katalógu IKEA na rok 2013.

Moje vyjadrenie na adresu tohto katalógu je jednoznačné: VYNIKAJÚCI! Som ním maximálne nadšená. Naozaj sa veľmi vydaril. Vidno za ním vysoko kvalifikovanú prácu celého tímu pracovníkov, ktorí sa na jeho tvorbe podieľali.

Bolo distribuovaných 211 miliónov kópií katalógu v 27  jazykových mutáciách v 43 kajinách. Na 324 stranách,vyrobených z kvalitného papiera, prezentuje množstvo výrobkov, nápadov a inšpirácií pre lepšie a krajšie bývanie.

Nosnou témou tento rok je TEXTIL a jeho význam pri premene a skrášľovaní našich domovov. Keďže je mu daný veľký priestor a nedá sa to prejsť len niekoľkými slovami, budem mu venovať samostatný príspevok.

Novinkou je rozšírený obsah katalógu, ku ktorému sa dostanete pomocou svojich smartfónov a tabletov. Nájdete tak rôzne inšpiratívne filmy a interaktívne možnosti, vďaka ktorým možete objavovať  katalóg ďalej. Rozšírený obsah si možno pozrieť aj v elektronickej verzii na http://www.IKEA.sk/katalog.

Nový katalóg  predstavuje tiež nové farebné  trendy, a to vo farbách tyrkysovej, fialovej a žltej.  Je veľkou studnicou inšpiratívnych nápadov, podnecujúcich k tvorivosti.Výrazné a exotické vzory prináša nová kolekcia v etno štýle.  O každej z týchto tém budem písať podrobnejšie.

Každý rok netrpezlivo očakávam príchod nového katalógu a som zvedavá na množstvo zaujímavých výrobkov, ktoré prináša  ( tohto roku je ich naozaj mnoho  a majú nádherný dizajn). Aj na to, v akej úprave a stylingu vyjde. Verím, že aj mnoho mojich čitateľov.

Môj odkaz pre tých, ktorým sa ešte nedostal do rúk  je: Máte sa na čo tešiť! 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: