Jemnôstky

23 okt

Domov je miesto, ktoré odráža Vás, Vašu povahu, náladu. Neexistuje pokojný domov, pokiaľ nie ste pokojný Vy. Mnoho ľudí si zabúda vážiť miesto, ktoré by malo byť jeho útočiskom a oázou. Vnášajú do neho nervozitu, hádky, stresy, chaos. Ešte pred vstupom do domu/bytu nechajte všetky pochmúrne myšlienky a emócie a vstúpte s čistým štítom. Nech vo Vašom kráľovstve panuje nekonečne pohodová atmosféra.

Čo tak veselý a netradičný bodkovaný vzor? Vystrihnite ho z papiera a ľahko ho môžete vymeniť.

Prírodné detaily: drevený konár a izbové kvety. K tomu zopár obrázkov a obľúbené stoličky, nové aj staré… Skombinovať môžte čokoľvek. Obklopujte sa predmetmi, ktoré Vám vyčaria na tvári úsmev.

A pokiaľ nechcete chaosiť v kuchyni, urobte si systém. Nech má všetko svoje miesto a nemusíte to hľadať. Varenie bude pre Vás príjemným relaxom.

A trochu romantiky! Doma nemusíte chodiť len v domácom oblečení a zanedbane. Skúste sa upraviť len tak pre seba a tešiť sa z pohľadu do zrkadla:)

Bylinky, rastliny, kvety vo vázach… Nikdy ich nie je dosť a potešia pri každom pohľade.Kútik na obľúbenú knihu alebo útočisko pre dokonalý spánok. Pohodlia nikdy nie je dosť.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: